Ośrodek Działań Twórczych „Światowid” ogłasza nabór na stanowisko:
Instruktor pracowni artystyczno-edukacyjnej
Oferujemy pełną wyzwań pracę w branży kulturalnej w wymiarze 1/2 etatu. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa nieobecnego pracownika.
Wymagania:
1. Wykształcenie minimum średnie/pożądane wyższe
2. Doświadczenie w pracy z dziećmi
3. Warsztat artystyczny/ plastyczny
4. Wysoka kultura osobista, otwartość, kreatywność
i odpowiedzialność; umiejętność pracy w zespole
5. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Kluczowe obowiązki:
- samodzielne prowadzenie bloku artystycznego zgodnie z założeniami
programu pracowni oraz zgodnie z zachowaniem przepisów bhp
- pomoc dzieciom przy odrabianiu lekcji oraz wspieranie
samokształcenia
- zapewnienie opieki podczas wyjść dzieci na stołówkę i pomoc przy
wydawaniu posiłków; przyprowadzanie pierwszoklasistów ze szkoły
- wzajemna współpraca z pozostałymi instruktorami pracowni

Proszę pamiętać o opatrzeniu treści swojego CV następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.2016r. poz.922)”

Na Państwa oferty czekamy do 20.06.2017r. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. środa, 07, czerwiec 2017 10:52 Kasia Sipko
Artykuł został zmieniony. środa, 07, czerwiec 2017 10:55 Kasia Sipko