OŚRODEK DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH "ŚWIATOWID"O firmie

  • umowa o pracę
  • część etatu- docelowo cały etat
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie bieżących wyciągów bankowych
  • współpraca przy przygotowaniu planów finansowych rocznych i wieloletnich
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji, raportów i rejestrów
  • rozliczanie umów cywilno- prawnych , wystawianie rachunków do umów cywilno - prawnych
  • wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem Działu Księgowo –Finansowego

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości około 1 roku (mile widziane doświadczenie w administracji publicznej lub instytucjach kultury)
  • dobrej znajomości zasad rachunkowości, przepisów VAT, PIT oraz ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielności
  • wykształcenie kierunkowe ( rachunkowość, ekonomia)
  • znajomość programu Symfonia – mile widziane
  • wysokiej kultury osobistej
  • nie ograniczamy się do kwestii wieku kandydata, zapraszamy do udziału aktywnych emerytów.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nie pełnym wymiarze czasu pracy
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach

O nas

ODT ŚWIATOWID JEST SAMORZĄDOWĄ INSTYTUCJA KULTURY

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 19 wrzesień 2023 13:04 Renata Kurczyńska