Uśmiechnięty młody mężczyzna w kolorowej koszuli, włosy w dredach związane w węzeł na czubku głowy,, na ramieniu trzyma bęben afrykański

Absolwent Etnologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studiów Podyplomowych Jogi Klasycznej. Edukację muzyczną rozpoczął w 2007 roku, a w 2012 roku odbył swoją pierwszą podróż do Afryki Zachodniej, gdzie rozwijał muzyczne pasje, grając na bębnach Djembe, Dun Dun, i Balafonie. Obecnie muzyk gra także na na takich instrumentach etnicznych jak: calabash, balafon, djembe, misy dźwiękowe, handpan, gong, bęben szamański.

Występuje w projektach zespołów AfroTuba, Zen, Zone, Ewer Afro Selecta. Aktywnie uczestniczy w zajęciach jogi oraz rozwija własną praktykę inspirowaną Vinyasa, której uczył się od Izabeli Raczkowskiej. Współpracuje również z Adamem Ślęczkiem oraz Ingą Schorowską. Posiada ukończony kurs III stopnia muzykoterapii Holistycznej Johanki Filas. Inna jego część działalności to praca z dziećmi - prowadzi warsztaty bębniarskie dla najmłodszych w ODT Światowid, jak i wielu wrocławskich przedszkolach.