Uśmiechnięta dziewczyna na tle ceglanego muru, w wyciągnietych rękach trzyma teatralną prostą lalkę

Aktorka/ Lalkarka, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku. Na studiach uczyła się warsztatu aktorskiego, wyrażania siebie poprzez głos, ruch i operowanie symbolem, ożywiania lalek i przedmiotów, pracy grupowej oraz tego, jak skonstruować przedstawienie. Odkąd pamięta interesowała ją również psychologia człowieka, jego złożoność i próby zrozumienia motywacji ludzkich zachowań i właśnie to sprawia, że proces budowania postaci scenicznej jest dla niej tak fascynujący.

Wierzy, że zarówno zabawa teatrem formy, jak i zgłębianie warsztatu aktorskiego to skuteczne i ciekawe narzędzia  rozwijania samoświadomości, umiejętności pracy zespołowej, budowania poczucia odpowiedzialności, rozwijania empatii i współczucia - w swojej pracy stara się wzbogacać świat poprzez szerzenie tych wartości.

Czuje także dużą odpowiedzialność za zdrowie Planety, dlatego zależy jej na tworzeniu z poszanowaniem ekosystemu, aby nawet swoim drobnym działaniem wspomagać odnowę zasobów naturalnych, którymi dysponujemy.

Oprócz spacerów po lesie, uwielbia pisać i medytować. Fascynują ją również komunikacja bez przemocy i życie w uważności.