kolaż zdjęć | gliniana głowa rzeźby, dzieci na sali baletowej, ręce wykonujące pracę witrażową

Wraz z rozkwitającą wiosną prezentujemy garść nowości w naszych sekcjach stałych, w tym zajęcia muzyczne dla najmłodszych dzieci. Mamy aż trójkę nowych instruktorów w zespole!

Jagna Rumin, studentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu (Sztuka i Wzornictwo Ceramiki) prowadzi obecnie pracownię ceramiczną. Sama artystka w swojej twórczości kładzie nacisk na naturalne piękno i czystość formy. Jej prace to formy ceramiki użytkowej: misy, naczynia, zastawy, ale też biżuteria.
A zajęcia z panią Jagną w sali 02 (przyziemie) w każdy czwartek i piątek, szczegóły i zapisy -> TUTAJ.

Karolina Korona z zawodu jest instruktorem rytmiki oraz animatorem czasu wolnego. Współpracuje też ze żłobkami i przedszkolami, prowadząc zajęcia umuzykalniające, rytmiczne, logorytmiczne, ogólnorozwojowe. Najmłodsze dzieci zaprasza do nas na Muzykowanie na dywanie oraz Muzykę dla smyka.
Spotkania z panią Karoliną od 6 maja w galerii (parter), w każdy czwartek; szczegóły -> KLIK w nazwę zajęć.

Dla Najmłodszych mamy również jeszcze miejsca w grupach baletowych. Zapisy na zajęcia - TUTAJ

Reaktywowaliśmy także zawieszone w tym sezonie zajęcia teatralne. Dziecięce teatry Ene Due Rabe oraz Damy Rabe przejmuje od marca 2021 Hubert Michalak - aktor i pedagog teatralny, jak również teatrolog i dramatopisarz. Dotąd prowadził warsztaty teatralne dla przedszkolaków, licealistów, studentów, dorosłych i seniorów, pracując m.in. w Albuquerque, Bytomiu, Gliwicach, Kaliszu, Krakowie, Łodzi, Moskwie, Poznaniu, Seulu, czy Waszyngtonie. Występował na licznych festiwalach teatralnych w Polsce i zagranicą.
Zajęcia z panem Hubertem w każdy czwartek w sali 301, II  p; szczegóły -> KLIK w nazwę zajęć.