Katarzyna Gubała

4 października | 18.00 | wstęp wolny | MBP/ Filia 37, Sempołowskiej 54A, I piętro 

Panią Kasię Gubałę gościliśmy niejednokrotnie przy okazji różnych imprez. Tym chętniej rekomendujemy kolejne z nią spotkanie organizowane przez sąsiadującą z nami Filię 37 Miejskiej Biblioteki Publicznej. 

Spotkanie autorskie i warsztaty kulinarne w jednym! Kuchnia roślinna to przyszłość. Warto postawić na nią już teraz i spróbować swoich sił na warsztatach kulinarnych z Katarzyną Gubałą, telewizyjną osobowością oraz autorką bestsellerowych książek o zielonej kuchni. Podczas zajęć stworzymy roślinne dania w przysłowiowy kwadrans ;-)


Katarzyna Gubała sl 2Katarzyna Gubała

W roślinnej kuchni specjalizuje się od lat. Współpracuje z najlepszymi kucharzami, dietetykami i osobowościami świata kulinarnego. Prowadzi firmę szkolącą obsługę lokali gastronomicznych pod kątem kuchni wege. Ma na swoim koncie szkolenia m.in. dla takich hoteli jak sieć AC Marriott, sieć Accor, czy Górskie Resorty. Jest autorką bestsellerowych książek „Wege energia”, „Wege w kwadrans. 125 szybkich przepisów kuchni roślinnej”, „Warzywa górą! Od korzeni po liście” . Prowadzi warsztaty kulinarne i wykłady o kuchni roślinnej, jest też nauczycielem jogi, medytacji i uważności.