Gotowe przedstawienie jest „tylko” zakończeniem długiej, niesamowitej i niepowtarzalnej pracy. Marzymy o tym, by pracować w teatrze nie tylko ze względu na grę na scenie. Przyciąga nas również tajemnica, próby, odkrywanie nieznanego i niepowtarzalna atmosfera powstawania spektaklu.

To nie będą zwykłe spotkania grupy teatralnej. Proponujemy Wam przygodę pełną emocji, podróż w nieznane, wyprawę z zawiązanymi oczyma przez własną wyobraźnię. Teatr Tymczasowo Bez Nazwy jest otwarty dla wszystkich, którzy czują, że teatr ich woła, potrzebuje i przyzywa. Wspólną pracę zaczniemy od wymyślenia nazwy dla zespołu. Dołączcie do nas!

uczestnicy: wiek 15+
wtorek: 17.00 - 19.30 | nabór trwa do końca października 2021, zajęcia zaczną się w listopadzie.
miejsce: Muzeum Teatru im. Henryka Tomaszewskiego, plac Wolności 7A, 50-071 Wrocław
opłata: 130 zł/miesiąc

Hubert m sl

prowadzący: Hubert Michalak

Teatrolog, dramatopisarz, instruktor i pedagog teatralny, aktor Teatru Figur Kraków (2007-2013), freelancer.

Współpracował z wieloma teatrami (m.in. Teatrem Pleciuga w Szczecinie, Wrocławskim Teatrem Lalek, Teatrem Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu), muzeami (Muzeum Teatralnym w Krakowie, Muzeum Teatru we Wrocławiu, Cricoteką – Muzeum Tadeusza Kantora we Wrocławiu) i instytucjami (m.in. Uniwersytetem Dzieci, Ambasadami RP, Instytutem Teatralnym im. Z. Raszewskiego, Instytutem Muzyki i Tańca).

Prowadził warsztaty teatralne dla przedszkolaków, licealistów, studentów, dorosłych i seniorów, pracując m.in. w Albuquerque, Bytomiu, Gliwicach, Kaliszu, Krakowie, Łodzi, Moskwie, Poznaniu, Seulu, Szczecinie, Waszyngtonie. Występował na licznych festiwalach teatralnych w Polsce i zagranicą.