Szanowni Państwo,

Do obowiązującego cennika ODT ”Światowid” wprowadza się zniżkę w wysokości 20% od ceny podstawowej za bilety wstępu na imprezy kulturalne organizowane przez Ośrodek oraz zajęcia artystyczne. Zniżka dotyczy osób posiadających aktywny status  w systemie URBANCARD Premium i dokonujących płatności gotówką w sekretariacie Ośrodka przy ul. Sempołowskiej 54A (a za zajęcia z grafiki artystycznej w Pracowni Grafiki Artystycznej przy ul. Szczytnickiej 51). Upust w opłacie za zajęcia uwzględniany jest tylko wobec osób płacących w terminie (zgodnie z regulaminem ODT).

Każdorazowa płatność będzie wymagała uprzedniej weryfikacji URBANCARD Premium przy pomocy dedykowanego czytnika. Zniżki z tytułu posiadania Karty URBANCARD Premium nie obowiązują przy płatności za następujące sekcje:

Dziecięce Studio Musicalowe
Pracownia Artystyczno - Edukacyjna

UWAGA: Rabat jaki uzyskuje posiadacz URBANCARD Premium nie sumuje się z innymi rabatami udzielonymi przez Ośrodek. Zniżki nie dotyczą także opłat akredytacyjnych za uczestnictwo w konkursach, warsztatatach i festiwalach organizowanych przez ODT Światowid oraz opłat za wynajmy i wypożyczenia.

więcej o zniżkach w ramach URBANCARD  tutaj     

logo urbancard