Ideą powstania Pracowni jest organizacja czasu dziecka w godzinach pozalekcyjnych. Pełni ona funkcję miejsca koordynującego działania twórcze. Instruktorzy dbają o to, by dziecko mogło zarówno odpocząć po szkole, pobawić się, ale również odrobić lekcje oraz rozwijać się artystycznie. Służą temu zajęcia tematyczne prowadzone w Pracowni, jak i dodatkowe ścieżki artystyczne – zajęcia z plastyki, ceramiki, tańca, teatru.

Dzieci są także współtwórcami regulaminu oraz programu zajęć Pracowni – ustalają wspólnie obowiązujące zasady postępowania, realizują się m.in. w zainspirowanych przez siebie kącikach zainteresowań, mogą korzystać z zasobów biblioteki (księgozbiór; Internet).

Pracownia aktywnie uczestniczy w działaniach Ośrodka – m.in. jest animatorem zajęć rekreacyjnych podczas ferii zimowych i wakacji.

prowadzący: 

Ewa Czerska

julia sl

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 Ewa Czerska                                               Julia Młyńska                            Karolina Cukierska   

terminy: pracownia czynna jest od września do czerwca w dni powszednie w godzinach: 7:00 – 17:00; podczas ferii i wakacji działa wg odrębnego ustalonego harmonogramu.

opłaty: 250 zł/m-c
uwagi: zajęcia dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej; wielkość grupy do 30 osób, obowiązuje rekrutacja 

Kanał You Tube Pracowni Artystyczno-Edukacyjnej | zapraszamy do obejrzenia filmowych relacji z zajęć i filmików animowanych stworzonych przez dzieci

ZASADY REKRUTACJI 

REGULAMIN I DEKLARACJA UCZESTNIKA

zima artedu sl
ZIMA Z PRACOWNIĄ ARTYSTYCZNO-EDUKACYJNĄ

Zróbmy sobie arcydziełko 28 stycznia - 1 lutego 2019

Piracka przygoda  4-8 lutego 2019

Zapisy w Pracowni; tel. 71 348 30 10 wew.37

wpłaty za zajęcia prosimy dokonywać najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem turnusu przelewem na konto Ośrodka, po wcześniejszym telefonicznym zapisaniu dziecka na listę uczestników; numer konta: PKO Bank Polski S.A. 12 1020 5226 0000 6402 0416 0578. z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika, Zima z Pracownią Art-Edu, turnus 1/ turnus 2 

Lato 2018 z Pracownią Artystyczno-Edukacyjną fotorelacje z turnusów

warsztaty Herb Wrocławia

Akademia Gotowania / ferie 2018 fotogaleria 

Warsztaty Ceramiczne/ ferie 2018 fotogaleria

Wakacje z filmem animowanym/ 2017 - do zobaczenia są filmy animowane powstałe podczas letnich turnusów z dziećmi

Echa "halo echa" - relacja z udziału w międzynarodowym festiwalu "halo echo"