cover_światowid

PRACOWNIA WITRAŻU - 19 lutego zajęcia są odwołane. Zostaną odrobione 26 lutego o godz. 14.00

PRACOWNIA CERAMICZNA -  24 lutego oraz 3 marca 2018 r. (soboty) to dodatkowe dni pracy pracowni ceramicznej, która będzie wtedy czynna  w godz. 10.00 – 13.00. Uczestnicy swoją sobotnią obecność powinni uzgadniać z prowadzącą – Małgorzatą Maternik.

Za utrudnienia przepraszamy.

SEKCJA GITARY  prowadzona przez Łukasza Szymańskiego ogłasza nabór do nowej grupy początkującej. Zajęcia będą odbywały się we wtorek o 18.00, zgłoszenia chętnych przyjmuje sekretariat ośrodka tel 71 348 30 10. Cena zajęć: 70 zł/ mc

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących, które nie miały jeszcze styczności z instrumentem lub dopiero stawiają pierwsze kroki w graniu na gitarze. Celem zajęć jest zapoznanie ucznia z podstawą zapisu tabulaturowego podpartego zapisem nutowym, zapoznanie się z podstawowymi akordami oraz wartościami nutowymi. W pierwszym roku nauki uczeń przede wszystkim poznaje proste melodie jednogłosowe oraz łatwe piosenki akordowe. Dodatkowo na zajęciach omawiane są podstawowe techniki gry na gitarze - granie palcami i granie kostką. Uczestnictwo w zajęciach wymaga samodzielnego notowania informacji zapisywanych na tablicy przez nauczyciela.