Zapraszamy na Biskupin
Jesteśmy miejską instytucją kultury zlokalizowaną na Wielkiej Wyspie – wrocławskiej oazie zieleni. Od wielu lat działamy na osiedlu Biskupin, kontynuując pracę Dzielnicowego Domu Kultury Śródmieście i Domu Kultury Światowid. 

Wszystkie strony kultury
Specjalizujemy się w warsztatach artystycznych. Prowadzimy około 20. sekcji i pracowni, oferując popołudniowe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w obszarach: teatr, muzyka, plastyka, taniec, hobby i relaks. Rozwijamy też profil działań impresaryjnych, promując sztukę amatorską oraz profesjonalną. Nasza Strefa Zajęć -> TUTAJ

Imprezy
Organizujemy festiwale, konkursy, warsztaty artystyczne, imprezy plenerowe, jesteśmy producentem premier teatralnych i musicalowych, miejscem koncertów i wernisaży. Nieustannie też zapraszamy twórców do współpracy! Działamy także podczas ferii, jak i jednego miesiąca wakacji, zapraszając dzieci do udziału w plenerach plastycznych oraz turnusach zajęć artystyczno - rekreacyjnych. Sprawdź nasze Imprezy cykliczne ;-) 

Miejsce przyjazne seniorom
Dbamy o stwarzanie przyjaznej przestrzeni dla Seniorów. Z myślą o Nich działa Klub Złotego Wieku.  Angażujemy się w potrzeby naszej społeczności lokalnej.

Usługi
Dysponujemy obiektem wyposażonym w podjazd i windę dla niepełnosprawnych, galerię, salę widowiskową na 130 osób z pełnym wyposażeniem scenicznym. Jak większość wrocławskich instytucji kultury oferujemy: wynajem sal, wynajem sprzętu nagłaśniającego, organizację komercyjnych imprez artystycznych, plenerowych i okolicznościowych. 

Filie
Administrujemy obiektami filialnymi, z którymi także współpracujemy - Pracownią Grafiki Artystycznej-Galerią 51 przy Szczytnickiej 51, jak i ośrodkami Kontury Kultury oraz OKAP na wrocławskim Nadodrzu.