zajęcia muzyka dla maluchów

Na zajęcia składają się różnego typu zabawy muzyczne, wspomagające aktywny i wszechstronny rozwój maluchów, a także rozwijające zainteresowania. Uczestnicy mają okazję do poznawania różnych instrumentów, nauki piosenek dziecięcych, prostych tańców, zabaw integracyjnych.  

sekcja wokalna

Zajęcia wokalne obejmują ćwiczenia zespołowe oraz indywidualne. Uczestnicy zaznajamiają się z różnymi technikami wokalnymi (przy zachowaniu sprawności aparatu głosowego), jak i mają okazję ćwiczyć pamięć muzyczną oraz kształcić słuch. Pracują nad interpretacjami piosenek, które prezentują podczas organizowanych koncertów. 

gryf gitary

Zajęcia nauki gry na gitarze zróżnicowane zostały w zależności od zaawansowania umiejętności uczestników i obejmują zarówno stawianie pierwszych kroków gry na tym instrumencie, naukę czytania nut i podstawy harmonii muzycznej, jak i rozwój techniki instrumentalnej. 

ODT Światowid/ sala prób

Oferta przeznaczona jest dla zespołów muzycznych, które chcą regularnie ćwiczyć własny repertuar lub incydentalnie potrzebują zrobić próbę. Do ich dyspozycji jest profesjonalna sala prób/ pracownia muzyczna z pełną adaptacją akustyczną.

Lekcje nauki gry na skrzypcach prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 45 minut. Naukę można podjąć niemal w każdym wieku (dzieci od 7+, młodzież, dorośli).

nauczycielEwa Dragon 
termin: uzgadniany indywidualnie z prowadzącą
sala: 307/ II piętro
opłata: 160 zł (4 zajęcia x 45 minut; karnet ważny 1 miesiąc)

Rozpoczęcie zajęć: 19 września

REGULAMIN I DEKLARACJA UCZESTNIKA

 

pianino

Lekcje nauki gry na pianinie prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 45 minut. Naukę można podjąć niemal w każdym wieku (dzieci od 7+, młodzież, dorośli). 

nauczyciel: Ewa Dragon / czwartki
nauczyciel: Anna Korecka / poniedziałki i środy

termin: uzgadniany indywidualnie z prowadzącą
sala: 307/ II piętro
opłata: 160 zł (4 zajęcia x 45 minut; karnet ważny 1 miesiąc)

Rozpoczęcie zajęć: 16 września

REGULAMIN I DEKLARACJA UCZESTNIKA

perkusja

Lekcje nauki gry na perkusji prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 60 minut. Naukę mogą podjąć: młodzież w wieku 12+ oraz dorośli.
nauczyciel: Jerzy Łaba
termin: uzgadniany indywidualnie z prowadzącym
sala: pracownia muzyczna/ przyziemie
opłata: 240 zł (4 zajęcia x 60 minut; karnet ważny 1 miesiąc)
uwagi: zapisy bezpośrednio u instruktora w godz. 13.00 - 20.00. tel. 501-482-077.

Rozpoczecie zajęć: 16 września

 REGULAMIN I DEKLARACJA UCZESTNIKA