zajęcia muzyka dla maluchów

Na zajęcia składają się różnego typu zabawy muzyczne, wspomagające aktywny i wszechstronny rozwój maluchów, a także rozwijające zainteresowania. Uczestnicy mają okazję do poznawania różnych instrumentów, nauki piosenek dziecięcych, prostych tańców, zabaw integracyjnych.  

 

sekcja wokalna

Zajęcia wokalne obejmują ćwiczenia zespołowe oraz indywidualne. Uczestnicy zaznajamiają się z różnymi technikami wokalnymi (przy zachowaniu sprawności aparatu głosowego), jak i mają okazję ćwiczyć pamięć muzyczną oraz kształcić słuch. Pracują nad interpretacjami piosenek, które prezentują podczas organizowanych koncertów. 

 

gryf gitary

Zajęcia nauki gry na gitarze zróżnicowane zostały w zależności od zaawansowania umiejętności uczestników i obejmują zarówno stawianie pierwszych kroków gry na tym instrumencie, naukę czytania nut i podstawy harmonii muzycznej, jak i rozwój techniki instrumentalnej. 

 

ODT Światowid/ sala prób

Oferta przeznaczona jest dla zespołów, które chcą regularnie ćwiczyć własny repertuar lub incydentalnie potrzebują zrobić próbę. Do ich dyspozycji jest profesjonalna sala prób/ pracownia muzyczna z pełną adaptacją akustyczną.

Lekcje nauki gry na skrzypcach prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 45 minut. Naukę można podjąć niemal w każdym wieku (dzieci od 7+, młodzież, dorośli).

 

pianino

Lekcje nauki gry na pianinie prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają po 45 minut. Naukę można podjąć niemal w każdym wieku (dzieci od 7+, młodzież, dorośli). 

 

perkusja

 

Lekcje nauki gry na perkusji prowadzone są w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się raz w i trwają po 60 minut. Naukę mogą podjąć: młodzież w wieku 12+ oraz dorośli.