rysunek | chłopiec w okularach a wokół niego przedmioty: igły, nici, agrafki, motki wełny

Zróbmy coś wystrzałowo modnego z czegoś już znoszonego lub zapomnianego! Na zajęciach proponujemy zabawy deseniem i fakturą tkanin, tworzymy modowe projekty i zestawy, wykorzystując niepotrzebne ubrania. Wykonujemy tkaninową biżuterię oraz przydatne gadźety. Sprawdzimy, czy szycie ręczne naprawdę jest takie trudne?

Podczas turnusu odbywają się również zajęcia integracyjne, jest czas na zabawę i wycieczki (3 wyjścia), jak i samodzielną twórczość dzieci w ramach swobodnej aktywności. Uczestnicy korzystają też z uroków lata, bo część warsztatów odbywa się poza salami ośrodka.

18-22 lipca 2022 | zajęcia: 8.00 - 17.00 | uczestnicy 7-10 lat | grupa do 15 osób | koszt: 680,00 zł – turnus
obowiązuje zniżka 20% programu Nasz Wrocław oraz zniżka 30% programu Nasz Wrocław MAX | zniżka dla rodzeństw: 5%

informacje i zapisy: Pracownia Artystyczno-Edukacyjna; tel. 71 348 30 10 wew. 37
potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest uiszczenie wpłaty na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć; prosimy przy zapisach o zgłaszanie potrzeb zdrowotno/ dietetycznych dzieci

W cenie turnusu jest koszt zajęć i materiałów, biletów wstępu, obiadów (drugie danie) i podwieczorków oraz ubezpieczenia NNW. Prosimy, by dzieci miały ze sobą legitymację szkolną (przejazdy MPK), drugie śniadania i małe butelki lub kubki (w Pracowni jest dystrybutor wody pitnej). Zajęcia są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. 

do pobrania -> karta uczestnika

 Sprawdź całą ofertę Lata z Pracownią na lipiec 2022 -> TUTAJ