grafika, na niebieskim tle z lewej pomarańczowe półkole, na środku napis zapisy na zajęcia, żółta strzałka do nazw sekcji

Nowy sezon w Światowidzie rozpoczęliśmy 9 września - spotykając się z Wami na Podwórku Artystów (foto z imprezy)Zapraszamy do sprawdzenia naszej tegorocznej oferty zajęć, rezerwacji miejsc w sekcjach i pracowniach oraz zapisów, które potrwają aż do wyczerpania limitu miejsc.  

Większość zajęć zaczynamy po 17 września, stąd za ten miesiąc obowiązuje połowa opłaty stałej (nie dotyczy to Pracowni Art-Edu, która pracuje od 3 września).

A teraz gratka dla uczestników programu URBANCARD Premium ;-).  Wszyscy posiadający ważne uprawnienia do zniżek na tej karcie, przez cały wrzesień mogą skorzystać z rabatu w wysokości 40% przy zakupie naszych zajęć artystycznych i biletów wstępu na imprezy. Rabat obejmuje niemal całą ofertę, którą realizujemy do końca roku kalendarzowego (1 września - 31 grudnia 2018). Upust w opłacie niestety nie dotyczy zajęć prowadzonych przez Studio Musicalowe oraz Pracownię Artystyczno-Edukacyjną. Uwaga! Przy opłacie zajęć przelewem konieczne jest wpisanie numeru swojej URBANCARD Premium!

sprawdź program URBANCARD Premium

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zajęć i pobierania kart uczestnika.

pdfRegulamin uczestnictwa w sekcjach ODT Światowid 2018-2019

pdfdeklaracja_uczestnika 2018/2019