grafika, para tańcząca twista

W latach 60-tych w muzyce rozrywkowej królował twist!  – energetyczny taniec, który z powodzeniem można tańczyć  solo. W rytmie twista wiele przebojów nagrała nieoceniona Helena Majdaniec - zapewne choć kilka z nich usłyszymy podczas naszego Retro Party. A przy konsoli zabawę poprowadzi jak zawsze  DJ Viola - prezenterka, animatorka, wokalistka, która potrafi sprawić, że czas spędzony wspólnie jest okazją do miłej integracji, śpiewania popularnych szlagierów oraz tańca. 

Nasze Retro party sprawdza się nie tylko jako spotkanie w grupie przyjaciół -  single też świetnie się tu bawią! Na potańcówce detale stroju w stylu słodkich lat sześćdziesiątych będą mile widziane! 

dj Viola sl

Wioletta Malinowska – muzyk, wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatka konkursów wokalnych. Od 15 lat jej drugą pasją jest prowadzenie imprez tanecznych. Jako DJ-prezenter posiada doskonałe wyczucie klimatu imprezy dlatego potrafi właściwie dobierać repertuar do gustu i potrzeb uczestników zabaw. Przygotowywała oprawę muzyczną wielu eventów, plenerów, bankietów, imprez dla dzieci, młodzieży i seniorów, które prowadziła z dużym sukcesem. Wieczorki taneczne zwykle ubarwia wykonywaniem piosenek na żywo, co stwarza uczestnikom możliwość wspólnego śpiewania. Prezentuje same znane przeboje, głównie polskie, ale też włoskie, francuskie i angielskie.

wstęp: 15 zł | 10 zł za okazaniem Karty Seniora

9 maja 2019 (czwartek!) godz. 18.00. 

Bilety do nabycia przed imprezą w sekretariacie ośrodka; obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc: tel. 71 348 30 10.