Grafika | twarz uśmiechniętego  chłopca (zdjęcie) z dorysowanymi rumieńcami i koroną na głowie

30 maja 2021 | 12.00 – 15.00 | wstęp wolny! |teren sportowo – rekreacyjny przy SP 91 i ODT Światowid  

Wpadajcie do nas w niedzielę na pyszną zabawę już od 12.00. Dzieciaki świętują! Będzie okazja poszaleć zarówno w sportowych konkurencjach (m.in. mini unihokej, mini piłka nożna, badminton, duża gra planszowa, tor przeszkód) zorganizowanych przez trenerów, jak i na dmuchańcach. Nie zabraknie artystycznych występów tanecznych oraz popisów utalentowanych zawodników karate.

Będziemy eksperymentować! Pracownia Artystyczno-Edukacyjna uruchomi dla dzieci plenerowe warsztaty szalonego naukowca ;-). Milusińscy ucieszą się zapewne z możliwości tworzenia wielkich baniek mydlanych oraz lepienia w glinie. O smakołyki dla Was zadba nasza osiedlowa Hewea. Kawkę i lody kupicie na stoisku lodziarni Słodki Adres.

A o 14.00 rozpoczniemy wielki festynowy finał - KAZIO SPONGE SHOW w wykonaniu niesfornego Kazia i jego Mamy - Anny Makowskiej-Kowalczyk, aktorki Wrocławskiego Teatru Lalek. Kazio rozśmieszy do rozpuku każdego!

Są z nami: Dolnośląska Akademia Karate, Hewea, LO 11, Lodziarnia Słodki Adres, MCM Anima, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 24, Szkoła tańca Mfit, Trenerzy Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego. Dziękujemy!