Wczoraj zakończyliśmy nabór zgłoszeń do konkursu "Czysta tabliczka". Wspólnie z inicjatywą Czysta Wyspa poszukiwaliśmy haseł, które by oddawały ideę dbania o najbliższe środowisko.

Jury postanowiło docenić trzy hasła:
? Każdy trzyma porządek, a kwiatów cały rządek
? Wiewiórka jest wesoła, gdy nie ma śmieci dookoła
? Nie śmieć - Wielka Wyspa najpiękniejsza kiedy czysta

Gratulujemy trafnych haseł i wyobraźni. O terminach stawiania tabliczek i publikowania haseł poinformuje inicjatywa Czysta Wyspa - zachęcamy do śledzenia strony na Facebooku!

-------------------------------------------------------------------------

Konkurs "Czysta tabliczka" realizujemy w ramach akcji „Czysta Wyspa”, której inicjatorką jest Maya Kiernicka-Allavena. Maya przygotowuje się w tym roku do międzynarodowej matury, mieszka na Wielkiej Wyspie od 10 lat i włączyła się aktywnie do działań wrocławskiego biura Parlamentu Europejskiego powołując do życia własny projekt! Chce dzięki niemu spróbować rozwiązać sprawę zaśmiecania wałów nadodrzańskich na Wielkiej Wyspie, która jej zdaniem stanowi problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim ekologiczny. Jeśli masz minimum 13 lat - razem z Mayą zapraszamy cię do udziału w konkursie:

Zadanie polega na wymyśleniu HASŁA przypominającego o właściwym postępowaniu z odpadami i o niezaśmiecaniu najbliższej okolicy.

Sprawdź -> Regulamin konkursu "Czysta tabliczka"