na niebieskim tle trójkąt o granatowym, czerwonym i żółto-zielonym boku

Akademia Młodego Artysty szuka dzieci w wieku 10-14 lat, które posiadają umiejętności wokalne taneczne i aktorskie i chciałyby wziąć udział we wciągającej przygodzie, jaką jest przygotowywanie spektaklu muzycznego. W świecie zdominowanym przez internet i social media proponujemy aktywność, która może mieć działanie terapeutyczne, dzięki zdobywaniu nowych umiejętności w grupie rówieśników, uczeniu się współpracy i oczywiście nawiązywaniu nowych znajomości i przyjaźni.

Temat musicalu mocno rezonuje z aktualnymi „trendami” - wyznacznikiem wyznawanych przez bohaterów zasad i wartości jest Internet, a smartfon stał się podstawą życia i ma nad nim wszystkimi wielką władzę. Życie młodzieży upływa na uczestniczeniu w internetowych forach i czatach… być może jej udział w zorganizowanym bez dostępności do elektronicznych gadżetów obozie przetrwania coś zmieni?

Familijny spektakl młodych aktorów jest niczym lustro. Młodsi zobaczą w nim z dystansu, że interaktywny świat, który bywa dla nich tak wciągający, ma jednak swoje ograniczenia, a starsi może zyskają szczyptę wiedzy dlaczego portale społecznościowe są dla młodzieży aż tak ważne?
W warstwie muzycznej widowiska usłyszymy m.in. przeboje wielu wrocławskich zespołów.

Opiekę merytoryczną sprawować będzie Monika Wiśniowska-Basel – doświadczona wokalistka, odkrywająca młode talenty pedagog. Reżyserka musicali prowadząca swoją działalność w Polsce i za granicą. Choreografią i zajęciami z aktorstwa zajmą się wspaniali wrocławscy artyści znani z teatrów.

CASTING:

25 listopada | piątek | 17.00 | sala 301 II piętro

Planowany także na sobotę 26 listopada casting nie odbędzie się.

uczestnicy przygotowują: piosenkę w dowolnym języku, fragment prozy lub wiersza w języku polskim

Zapisy: tel. 697244210 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.